AcroYoga Warsztaty Wprowadzające w Warszawie w Czerwcu! :D

Zapraszam na 5 godzinne warsztaty wprowadzające do AcroYogi w Warszawie!

Dla kogo przeznaczone są warsztaty:

Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących jak i dla tych którzy już pierwsze loty mają za sobą, a chcą przed wakacjami podszkolić swoją technikę.

Na warsztatach nauczymy się:

Blok I 10:00 – 12:30 (sobota 15.06) Nauczymy się zasad bazowania, latania i asekuracji oraz przygotujemy do tego nasze ciała. Poznamy też podstawowe pozycji AcroYogi takie jak ptak, krzesło, wieloryb.

Blok II 10:00 – 12:30 (niedziela 16.06) Rozwiniemy nasze umiejętności o kolejne pozycje takie jak latanie tyłem, vishnus couch, tron oraz nietoperz. Popracujemy też nad tranzycjami pomiędzy pozycjami.

Po warsztacie wszyscy uczestnicy otrzymają skrypt w PDF’ie ze wszystkimi pozycjami, które zostały przerobione na warsztacie.

Należy wziąć ze sobą:

Wygodny strój treningowy, najlepiej nie śliski i na tyle przylegający by nie zasłaniał nam oczu przy pozycjach odwróconych i nie plątał się przy różnych przejściach. Na miejscu będzie można kupić wodę.

Koszt warsztatu:

Cały warsztat 220zł / (180zł przy wpłacie do 20.05)
Jeden dzień 130zł / (100zł przy wpłacie do 20.05)

Zapisy:
Proszę o wysłanie maila o tytule “AcroYoga 06.2019 Imię, Nazwisko” na michal.maciaszek@gmail.com wraz z potwierdzeniem przelewu.

FUNDACJA HIPPOLAND
59 1140 1010 0000 5228 2600 1009
Tytuł Przelewu: Imię, Nazwisko AcroYoga 06.2019

Warsztaty prowadzi:

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. Organizator Polish AcroYoga Gathering. Regularnie praktykuje jogę i movement a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

Kontakt:
michal.maciaszek@gmail.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata zadatku pełnej kwoty. Wpłacone kwoty podlegają zwrotowi wyłącznie do 1 Czerwca 2019. Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

Warsztaty “Balance & Pops” – intensywny weekend z Acroyogą

Warsztaty "Balance & Pops" - intensywny weekend z Acroyogą
Warsztaty “Balance & Pops” – intensywny weekend z Acroyogą

Opis wydarzenia

Szukasz nowych wyzwań i inspiracji?
Dołącz do naszego weekendowego warsztatu gier ikaryjskich, slackro oraz akrobatyki partnerskiej.
Odkryjemy przed Wami nowe możliwości, pokażemy poprawne techniki i wciągniemy we wspólną zabawę.

Jesteś fanem wysokich lotów?
Będziesz miał okazję nauczyć się podstawowych popów (elementów dynamicznych acroyogi), a następnie stworzyć kombinacje łączące poszczególne elementy. Będą podrzuty, skoki i obroty

Lubisz wystawiać na próbę swój zmysł równowagi?
Świetnie! Slackro czyli połączenie acroyogi i slacklineu gdzie flyer balansuje na bazie, zapewni Ci nie lada gratkę.

A może zawsze interesowała Cię akrobatyka partnerska ale nie wiesz jak zacząć?
Z nami bezpiecznie wejdziesz poziom wyżej.

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę! 🙂
Po pierwszym dniu warsztatów, będziecie mogli wziąć udział w godzinnych zajęciach oddechowych Qi Gong połączonych z ćwiczeniami rozluźniającymi ze szkoły Wujigong. Pomogą one w regeneracji i rozluźnieniu po dniu pełnym wrażeń.

Przyjdź i rozwijaj się razem z nami!

* Warsztat przeznaczony jest dla osób, które mają już podstawowe pojęcie na temat acroyogi. Wymagane umiejętności to pewność w pozycjach takich jak: bird, throne, side star, star oraz dodatkowo reverse star i foot to hand (F2H).

Jeżeli nie jesteś pewien czy nasze warsztaty są odpowiednie dla Ciebie, napisz do nas!

PLAN GODZINOWY (12h)

2.03 (sobota)
I blok 10.00 – 13.00
Przerwa obiadowa
II blok 15.00 – 18.00
Ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne dla chętnych 18:00 – 19:00

3.03 (niedziela)
I blok 9.00 – 12.00
Przerwa obiadowa
II blok 14.00 – 17.00

INWESTYCJA

???? Early Bird do 31.01.2019
310 zł/os lub 560 zł/para

???? Lazy Bird do 17.02.2019
360 zł/os lub 660 zł/para

???? Standard po 17.02.2019
390 zł/os lub 740 zł/para

REJESTRACJA

https://goo.gl/forms/jn2TErM6VuKWo3mA2

NAUCZYCIELE

Maria Gawlik i Julian Waglewski

Julian – aktor cyrkowy ze specjalnością akrobatyczną, półfinalista Mam Talent! (Inst. @akrobatyka_w_kole), Maria – instruktor akrobatyki powietrznej, współtwórca stref aerial na międzynarodowych festiwalach (Inst. @fly_air_maria). Wspólnie odkryli pasję do gier ikaryjskich i akrobatyki partnerskiej. Oboje są miłośnikami elementów dynamicznych, które wymagają dużego zgrania i zaufania w parze. Obecnie pracują nad połączeniem powyższych dyscyplin, tak żeby stworzyć coś swojego, unikatowego. W tym celu intensywnie trenują i szkolą się na różnego typu festiwalach akrobatycznych i cyrkowych.

Anna Wysocka i Szymon Adamczyk

To para, którą połączyła miłość do Acroyogi. Od kilku lat aktywnie popularyzują tę dyscyplinę w Polsce, robiąc pokazy, organizując jamy oraz prowadząc regularne zajęcia w Warszawie. Swoje umiejętności nieustannie rozwijają podróżując po świecie i uczestnicząc w wielu międzynarodowych festiwalach w tym Dutch Acrobatic Convention, Israel Acro Convention, British Acrobatic Festival oraz Move Copenhagen, a także licznych warsztatach z najlepszymi nauczycielami Acro z całego świata m. in. Daniel Scott, Elad Sadeh, Jason, Lux i Chelsey z grupy AcroGasm, Tom & Ayla, Caitlin i Dane (Duo Die Acrobatics) oraz wielu innych. W swojej praktyce największy nacisk kładą na akrobatyczną stronę Acroyogi, która zapewnia im niekończące się wyzwania. Miłośnicy wysokich lotów i dobrej zabawy, którzy uwielbiają zarażać swoją pasją innych.

Ich poczynania możecie śledzić na stronie Acroyoga Adamczyk (fb) oraz Instagramie @a_wysocka

—————————–
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie nie zebrania się minimalnej ilości uczestników.

AcroYoga Warsztaty Wprowadzające w Warszawie 19-20.01

Zapraszam na 5 godzinne warsztaty wprowadzające do AcroYogi w Warszawie!

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących jak i dla tych którzy już pierwsze loty mają za sobą, a chcą podszkolić swoją technikę.

Czego nauczymy się podczas warsztatu?

Blok I 14:00 – 16:30 (sobota 19.01) Nauczymy się zasad bazowania, latania i asekuracji oraz przygotujemy do tego nasze ciała. Poznamy też podstawowe pozycji AcroYogi takie jak ptak, krzesło, wieloryb.

Blok II 14:00 – 16:30 (niedziela 20.01) Rozwiniemy nasze umiejętności o kolejne pozycje takie jak latanie tyłem, vishnus couch, tron oraz nietoperz. Popracujemy też nad tranzycjami pomiędzy pozycjami.

Po warsztacie wszyscy uczestnicy otrzymają skrypt w PDF’ie ze wszystkimi pozycjami, które zostały przerobione na warsztacie.

Czy mogę przyjść tylko na jeden blok?

Jak najbardziej, zachęcam jednak do wzięcia udziału w całości gdyż oba te bloki nawzajem siebie uzupełniają.

Co należy wziąć ze sobą?

Wygodny strój treningowy, najlepiej nie śliski i na tyle przylegający by nie zasłaniał nam oczu przy pozycjach odwróconych i nie plątał się przy różnych przejściach. Na miejscu będzie można kupić wodę, będą też dostępne maty do wypożyczenia po 5zł sztuka, ale jeśli ktoś preferuje ćwiczyć na swojej to najlepiej wziąć ją ze sobą.

Jaki jest koszt warsztatu?
Cały warsztat 160zł / (140zł przy wpłacie do 7 stycznia)
Jeden dzień 90zł / (80zł przy wpłacie do 7 stycznia)
Zaliczka 50zł

Jak się zapisać?
Proszę o wysłanie maila na michal.maciaszek@gmail.com
Tytuł: AcroYoga Warszawa Styczeń 2019
Dane: imieniem, nazwisko oraz informacją czy całe warsztaty czy tylko jeden blok oraz potwierdzeniem przelewu zaliczki.

Gdzie dokonać wpłaty?
FUNDACJA HIPPOLAND
59 1140 1010 0000 5228 2600 1009
Tytuł Przelewu: Imię, Nazwisko AcroYoga 01.2019

Kto prowadzi warsztaty?

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. Organizator Polish AcroYoga Gathering. Regularnie praktykuje jogę i movement a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

Kontakt?
michal.maciaszek@gmail.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata pełnej kwoty, bądź zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty (w przypadku wybrania zaliczki, resztę kwoty należy dostarczyć gotówką na miejscu bądź przelewem na przynajmniej 24h przed warsztatem). Wpłacone kwoty podlegają zwrotowi wyłącznie do 1 Października 2018. Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

Acroyoga z Martą Witecką – znajdź swojego nauczyciela

Acroyoga, stanie na rękach i joga – ucz się ode mnie w listopadzie!

Masz chrapkę na jedną z powyższych dyscyplin? Zapraszam na warsztaty, kursy i regularne zajęcia prze cały listopad!

IMG_2345-683x1024

Acroyoga – praktyka, która wychodzi daleko poza zwykłą akrobatykę

Chcesz odkryć tajniki tej pięknej praktyki? Nauczyć się jak bezpiecznie bazować, latać i skutecznie asekurować? Masz trudności w zrozumieniu i nauczeniu się techniki pracy w parach? Masz o prostu ochotę pobawić się w grupie i spróbować czegoś nowego? Świetnie! W listopadzie zapraszam Cię na kurs acroyogi – „budowanie i eksplorowanie fundamentów”. Więcej informacji i zapisy znajdziesz TU.

IMG_9916

Stanie na rękach – każdy może spróbować swoich sił

Fascynuje Cię sztuka balansowania na rękach? Chcesz nauczyć się tej trudnej sztuki? Dołącz do mnie na warsztaty, albo kurs. Gdzie możemy się spotkać?

Łódź – 3.11 – warsztat ze stania na rękach, zapisy TU./BRAK MIEJSC

Poznań – 4.11 – warsztat ze stania na rękach a YogaLoft Poznań/BRAK MIEJSC

Wrocław – 17.11 – są miejsca, zapisy TU. OSTATNIE 2 MIEJSCA

Warszawa – 2.11-23.11 – kurs stania na rękach, zapisy TU.

12716134_926647487385101_5106413352914316717_o

Joga – powrót do CIEBIE

Chcesz zbalansować ciało i ducha? Popracować nad ruchem i oddechem i ich harmonią? Wzmocnić ciało i praktykować kreatywne sekwencje, albo odnaleźć rozluźnienie i spokój? Dołącz do mnie na zajęcia jogi w listopadzie. Więcej informacji TUTAJ.

Nauka stania na rękach – odkryj tą piękną sztukę na warsztatach u Marty Witeckiej

 

Zapraszam Cię na miesięczny kurs stania na rękach, podczas którego zgłębimy tajniki tej pięknej akrobatycznej sztuki!

Dla kogo jest kurs?

Dla każdego, kto chciałby przez miesiąc systematycznie trenować i popracować nad swoją techniką stania na rękach i pozycji balansowych, wzmocnić ciało, zwiększyć jego świadomość i pokonać strachy i rożnego rodzaju bariery fizyczne i psychiczne, z którymi się zmaga w praktyce.

Nad czym będziemy pracować?

Podczas w sumie ośmiu godzin zajęć będziemy uczyć się jak:

– wchodzić (wskakiwać, wchodzić siłowo albo z pomocą) do stania na rękach i eksplorować ten temat przez pełny czas kursu
– wzmacniać ciało, aby stanie na rękach przychodziło nam z większą łatwością
– balansować
– bezpiecznie odpadać, gdy tracimy balans
– układać swój plan treningu i ćwiczyć samemu w domu
– ćwiczyć w parach i grupach

W jakich dniach odbywać się będą zajęcia warsztatowe?

Spotykamy się w piątki w godz. 19:30-21:30 w Centrum Joga przy ul. Brackiej 22 lok. 12 w dniach: 2, 9, 16 i 23 listopada.

Jaki jest koszt zajęć?

cały kurs (8h) – 300 zł

pojedyncze zajęcia warsztatowe – 80 zł za 2h

Jak się zapisać?

Poprzez formularz online.

W razie pytań, pisz:
contact@martawitecka.com

**********************************************
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Zastrzegam sobie prawo do odwołania zajęć bez podania przyczyny w każdym momencie oraz zwrotu wpłaconych kwot. Wpłacone kwoty są bezzwrotne od 1 października włącznie. W przypadku anulowania swojego uczestnictwa uczestnik powinien wskazać osobę,która zajmie jego miejsce.

Zajrzyj na moją stronę, aby dowiedzieć się więcej:

www.acroyogawitecka.pl

www.martawitecka.com

ACROYOGA WARSZAWA regularne zajęcia z Anią i Szymonem

Acroyoga Warszawa regularne zajęcia z Anią i Szymonem
Acroyoga Warszawa regularne zajęcia z Anią i Szymonem

Acroyoga Warszawa regularne zajęcia

Kiedy?

  • Poniedziałki 19:00 – 20:30
  • Piątki 18:30-20:00

START ZAJĘĆ JUŻ 19 lutego 2018!

Gdzie?

RICKARD Fitness&Fight Club
ul. Obozowa 60
Pawilon na tyłach Hali Sportowej “KOŁO” (OSiR Wola)

Inwestycja?

  • Pojedyncze zajęcia: 30 pln lub karta Multisport Plus / FitProfit / Ok System
  • Karnet 4 zajęć: 100 pln
  • Karnet 8 zajęć: 150 pln

BRAK POTRZEBY ZAPISÓW, WYSTARCZY PRZYJŚĆ 🙂
PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ!

Dla kogo?

Poziom zajęć jest dopasowany pod uczestników, zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

Więcej informacji?

www.facebook.com/events/2041865346088435

Więcej o prowadzących?

www.facebook.com/acroadamczyk

www.instagram.com/a_wysocka

Zapraszamy! 🙂