AcroYoga Warsztaty Wprowadzające w Warszawie 19-20.01.2019

Zapraszam na 5 godzinne warsztaty wprowadzające do AcroYogi w Warszawie!

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących jak i dla tych którzy już pierwsze loty mają za sobą, a chcą podszkolić swoją technikę.

Czego nauczymy się podczas warsztatu?

Blok I 14:00 – 16:30 (sobota 19.01) Nauczymy się zasad bazowania, latania i asekuracji oraz przygotujemy do tego nasze ciała. Poznamy też podstawowe pozycji AcroYogi takie jak ptak, krzesło, wieloryb.

Blok II 14:00 – 16:30 (niedziela 20.01) Rozwiniemy nasze umiejętności o kolejne pozycje takie jak latanie tyłem, vishnus couch, tron oraz nietoperz. Popracujemy też nad tranzycjami pomiędzy pozycjami.

Po warsztacie wszyscy uczestnicy otrzymają skrypt w PDF’ie ze wszystkimi pozycjami, które zostały przerobione na warsztacie.

Czy mogę przyjść tylko na jeden blok?

Jak najbardziej, zachęcam jednak do wzięcia udziału w całości gdyż oba te bloki nawzajem siebie uzupełniają.

Co należy wziąć ze sobą?

Wygodny strój treningowy, najlepiej nie śliski i na tyle przylegający by nie zasłaniał nam oczu przy pozycjach odwróconych i nie plątał się przy różnych przejściach. Na miejscu będzie można kupić wodę, będą też dostępne maty do wypożyczenia po 5zł sztuka, ale jeśli ktoś preferuje ćwiczyć na swojej to najlepiej wziąć ją ze sobą.

Jaki jest koszt warsztatu?
Cały warsztat 160zł / (140zł przy wpłacie do 7 stycznia)
Jeden dzień 90zł / (80zł przy wpłacie do 7 stycznia)
Zaliczka 50zł

Jak się zapisać?
Proszę o wysłanie maila na [email protected]
Tytuł: AcroYoga Warszawa Styczeń 2019
Dane: imieniem, nazwisko oraz informacją czy całe warsztaty czy tylko jeden blok oraz potwierdzeniem przelewu zaliczki.

Gdzie dokonać wpłaty?
FUNDACJA HIPPOLAND
59 1140 1010 0000 5228 2600 1009
Tytuł Przelewu: Imię, Nazwisko AcroYoga 01.2019

Kto prowadzi warsztaty?

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. Organizator Polish AcroYoga Gathering. Regularnie praktykuje jogę i movement a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

Kontakt?
[email protected]

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata pełnej kwoty, bądź zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty (w przypadku wybrania zaliczki, resztę kwoty należy dostarczyć gotówką na miejscu bądź przelewem na przynajmniej 24h przed warsztatem). Wpłacone kwoty podlegają zwrotowi wyłącznie do 1 Października 2018. Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.