AcroYoga Kielce w Galerii Jogi


Szczegóły wydarzenia


AcroYoga Kielce prowadzi Michał Maciaszek
AcroYoga Kielce prowadzi Michał Maciaszek

AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

– – – – – – – – – –

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w Acro Yodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

– – – – – – – – – –

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

– – – – – – – – – –

Plan warsztatu:

4 Lipiec 2015 (Sobota)
(1 część warsztatu – Godziny ustalimy wkrótce – czas trwania 3 godz)
FUNdamentals czyli dla zaczynających swoją praktykę z uśmiechem budujemy acroyogowe fundamenty! (dla już ćwiczących kalibracje, czyli odchodzimy od starych przyzwyczajeń i włączamy kreatywność)

(2 część warsztatu – Godziny ustalimy wkrótce – czas trwania 3 godz)
Szukamy balansu w sobie i w kontakcie z innymi a gdy go znajdziemy, to obracamy nasz świat do góry nogami

Niedziela 5 Lipiec 2015
(3 część warsztatu – Godziny ustalimy wkrótce – czas trwania 3 godz)
Świecimy jak gwiazdy, czyli jak bezpiecznie i z łatwością znaleźć swój prawdziwy potencjał i zrobić coś co wydawało się nam fizycznie niemożliwe

(4 część warsztatu – Godziny ustalimy wkrótce – czas trwania 3 godz)
Poza horyzontem, czyli zamykamy oczy i dajemy się ponieść

– – – – – – – – – –

Koszta
(szczegóły wkrótce):

Pełen warsztat (12 godzin):
(szczegóły wkrótce):

Jeden dzień (6 godzin)
(szczegóły wkrótce):

Jeden blok (3 godzin)
(szczegóły wkrótce):

Miejsce, Galeria Jogi, Kielce

Zapisy i kontakt
[email protected]
tel 666 9066 766

Warsztat odbędzie się gdy zbierze się przynajmniej 10 osób.

– – – – – – – – – –

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik wielu międzynarodowych warsztatów, Elemental Immersion w Atenach, Lunar Immersion w Londynie. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany nauczyciel AcroYogi w Polsce. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

http://www.acroyoga.org/app-teacher-directory/michal-maciaszek
http://www.michalmaciaszek.pl/