AcroYoga dla Pole Dance / LDZ


Szczegóły wydarzenia


Acro XTREME zdjecie w tle

PLAN WARSZTATU:

SOBOTA, 9 kwietnia 2016 r.

BLOK 1 / 10:00-13:00
Podstawy podstaw – bezpieczeństwo / współpraca / komunikacja. Blok obowiązkowy dla osób, które po raz pierwszy spotkają się z AcroYogą, a i tym, którzy już ćwiczą przyda się krótkie przypomnienie. Opanujemy stabilność w statycznych (co nie znaczy łatwych!) układach dwójkowych i trójkowych, która pozwoli nam na przejście do bardziej dynamicznych form w kolejnym bloku. Dla chętnych i ambitnych – redukcja liczby punktów podparcia.
BLOK 2 / 15:00-18:00
Wyzwanie dla równowagi i wzajemnego zaufania – pozycje odwrócone w AcroYodze i dynamiczne przejścia między pozycjami. Wykorzystamy solidne podstawy, siłę i zwartość do płynnego poruszania się w powietrzu. Na zakończenie bloku – sesja relaksacyjna z elementami masażu tajskiego.

_______________

✈ Joga + elementy akrobatyki w parach i większych grupach + relaks oparty na tradycji masażu tajskiego = ta wyjątkowa mieszanka to właśnie AcroYoga!

✈ W praktyce AcroYoga to:
– mnóstwo dobrej zabawy,
– budowanie zaufania do siebie i innych,
– opanowanie i doskonalenie trzech głównych ról: bazy, latacza i spottera
– poczucie stabilności i siły w roli bazy,
– nauka lekkości i zwinności latacza,
– praca nad uważnością i odwagą w roli spottera,
– podejmowanie wyzwań i oswajanie lęków,
– doskonalenie komunikacji międzyludzkiej – zarówno słownej, jak i niewerbalnej,
– radość z działań zespołowych i tworzenie społeczności skupionej wokół wspólnej pasji,
– ciągłe odkrywanie nowych pozycji, przejść i nieskończonych możliwości, jakie daje AcroYoga!

✈ Czy AY jest dla mnie?

TAK! Bez względu na wiek i kondycję, AcroYogą może bawić się każdy, kto chce rozwijać swoją sprawność, uważność i umiejętność pracy w grupie.

Jeżeli jeszcze nie próbowałeś Acro – przyjdź bez uprzedzeń i spróbuj sam, a miło się zdziwisz! Jeśli sądzisz, że nie jesteś wystarczająco silny lub elastyczny – wpadnij, aby odkryć swoje mocne strony!

NIE jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w akrobatyce, ani w jodze, choć na pewno nie zaszkodzi 😉 Na warsztat można przyjść z partnerem – jeśli masz już kogoś, z kim lubisz ćwiczyć – albo w pojedynkę – na pewno znajdziesz zespół do wspólnej praktyki 🙂 Osoby ćwiczące Pole Dance lub dyscypliny pokrewne, obeznane z działaniem wbrew grawitacji, mogą liczyć na dodatkowe wyzwania!

Warsztat poprowadzi Hello Yoga, czyli Kaja Matwij i Ita Warmińska
www.facebook.com/helloyogawlodzi

_______________


MIEJSCE

Xtreme Pole Dance Studio
ul. Pomorska 79, Łódź

_______________

KOSZT :
Cały warsztat (1+2) – 135 zł / os.
Blok 1 – 80 zł / os.

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata pełnej kwoty przed ich rozpoczęciem. Wpłata jest bezzwrotna, o ile warsztat nie zostanie odwołany przez organizatorów. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się wymagana liczba chętnych.

_______________

ZAPISY I INFORMACJE:

Xtreme Pole Dance Studio – Asia

mailowo: xtremepoledancestudio@gmail.com
telefonicznie: 731-765-069
lub osobiście w siedzibie Studia

_______________

O PROWADZĄCYCH:

HELLO YOGA
Zajmujemy się nieszablonowo pojętą jogą, którą przekształcamy w miejski lifestyle i chętnie wyprowadzamy z sali w zielone parkowe plenery, nad wodę i w środek betonowej dżungli. Uczymy tradycyjnych stylów jogi (Ashtanga Vinyasa Yoga, joga wg Iyengara), a także eksplorujemy nowoczesne jej odmiany (AcroYoga, Aerial Yoga, SUP Yoga i SUP AcroYoga), nierzadko pioniersko w skali Łodzi, a nawet kraju.

Polub nas na FB:
https://www.facebook.com/helloyogawlodzi

KAJA MATWIJ
Dyplomowany nauczyciel jogi, praktykuje od 2002 r., uczy jogi Iyengara, Ashtangi i AcroYogi. Adeptka kursu nauczycielskiego Hatha Yogi u Konrada Kocota, kursu Ashtanga Vinyasa Yoga Teacher Training u Basi Lipskiej-Larsen (RYT 500) oraz kursu nauczycielskiego w zakresie Aerial Yogi. Prowadzi liczne zajęcia i autorskie warsztaty w całym kraju.

ITA WARMIŃSKA
Pion organizacyjny i techniczny Hello Yoga. Trenowała kajakarstwo, pływanie, aikido, przepada za rowerami. Jogę Iyengara ćwiczy od 2007 r., pasję do Ashtangi podchwyciła i kontynuuje dzięki Kai Matwij. Prowadzi warsztaty i zajęcia z AcroYogi oraz łódzkie AcroJamy, nieustannie szkoli się w Polsce i za granicą.