Hello Yoga

Hello Yoga Acro1

Zajmujemy się nieszablonowo pojętą jogą, którą przekształcamy w miejski lifestyle i chętnie wyprowadzamy z sali w zielone parkowe plenery, nad wodę i w środek betonowej dżungli. Uczymy tradycyjnych stylów jogi (Ashtanga Vinyasa Yoga, joga wg Iyengara), a także eksplorujemy nowoczesne jej odmiany (AcroYoga, Aerial Yoga, SUP Yoga i SUP AcroYoga), nierzadko pioniersko w skali Łodzi, a nawet kraju.

Hello Yoga jako pierwsza szkoła w Łodzi prowadzi zajęcia i warsztaty w zakresie AcroYogi, koordynuje i promuje działania Acro społeczności. Od trzech lat pod patronatem miasta organizujemy letnie bezpłatne zajęcia jogi w parku, w 2013 r. wygrałyśmy konkurs na najciekawszy punkt na mapie łódzkiego Parking Day. Obecnie zaangażowana w projekt SUP Yoga w Polsce.

KAJA MATWIJ
Dyplomowany nauczyciel jogi, praktykuje od 2002 r., uczy jogi Iyengara, Ashtangi i AcroYogi. Adeptka kursu nauczycielskiego Hatha Yogi u Konrada Kocota, kursu Ashtanga Vinyasa Yoga Teacher Training u Basi Lipskiej-Larsen (RYT 500) oraz kursu nauczycielskiego w zakresie Aerial Yogi. Prowadzi liczne zajęcia i autorskie warsztaty w całym kraju.

ITA WARMIŃSKA
Pion organizacyjny i techniczny Hello Yoga. Trenowała kajakarstwo, pływanie, aikido, przepada za rowerami. Jogę Iyengara ćwiczy od 2007 r., pasję do Ashtangi podchwyciła i kontynuuje dzięki Kai Matwij. Prowadzi warsztaty i zajęcia z AcroYogi oraz łódzkie AcroJamy, nieustannie szkoli się w Polsce i za granicą.

Zapraszamy na nasze strony:

https://www.facebook.com/helloyogawlodzi

https://www.facebook.com/SUPyogapl

Kontakt:
hello.yoga@o2.pl

Hello Yoga Acro2a Hello Yoga Acro3